משרד: 03-6427342

נייד: 050-7507308

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה יגאל קלדרון

מכירת דירה היא לא עניין פשוט, וניתן להיתקל בקשיים במהלכה. כדי שמכירת דירה תעבור בצורה חלקה ונעימה, כדאי מאד לפנות אל עורך דין מכירת דירה, בכדי שיוכל לנהל עבורכם את תהליך המכירה מבחינה משפטית, כך שיתבצע על פי כל הכללים והחוקים . עורך הדין יגאל קלדרון, עו"ד מקרקעין בעל ניסיון רב בתחום יוכל להעניק לכם שירות משפטי מלא ומקיף לכל אורך התהליך באופן מקצועי ואישי.

כיצד לעבור את מכירת הדירה בדרך קלה עם עורך דין מכירת דירה

כאמור עורך דין מכירת דירה הוא גורם חשוב בביצוע העסקה בצורה חלקה. עורך הדין יעבור על חוזה המכר, יוודא שכל הדרישות המשפטיות מתקיימות בחוזה המכירה המתרקם, ינחה את המוכר באשר לבדיקת נאותות הנכס ועוד. הנה כמה מהנקודות הבולטות למכירת דירה עם עורך דין שיש לשים אליהם תשומת לב:

  • בראש ובראשונה, חשוב לעיין בחוזה מכר הדירה עם עורך הדין. זה ייתן לכם ביטחון שכל המונחים המצויים שם מוגדרים בצורה ברורה ושאין אי בהירות או פרצות שעלולות לגרום לבעיות בהמשך הדרך. כמו כן, חשוב לוודא שהחוזה עומד בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים.
  • ביצוע בדיקת הנכס. נקודה זו בודקת לגבי רישומים המצויים על גבי הנכס. חשוב לבצע בדיקה זו כדי לוודא שמוכר הנכס אכן רשום כבעליו של הנכס, שאין שעבודים או תביעות אחרות על הנכס. אם יתגלו בעיות כלשהן, תפקידו של עורך הדין לאתר נקודות אלו ולהביא לפתרונן באופן חוקי אם ניתן, כדי שיתאפשר המשך תהליך מכירת הנכס.
  • משימה חשובה נוספת הניצבת עבור עורך דין מכירת דירה היא לוודא שהנכס עומד בכל חוקי הייעוד והבנייה שלו ולא קיימים חריגות או שינויים במבנה הנכס, שכל הבדיקות הנדרשות יושלמו. אי עמידה בדרישות אלו עלול לגרום לבעיות משפטיות בהמשך, לכן חשוב לבחור עורך דין שיעשה את עבודתו כהלכה.
  • עורך דין יהיה אחראי על משא ומתן של תנאי המכירה. נושאים למשא ומתן יכולים להיות על מחיר הרכישה, תאריך הסגירה וכל תנאים שיש לעמוד בהם לפני השלמת המכירה.
  • לבסוף, חשוב לוודא שכל המסמכים הדרושים ערוכים וחתומים לפני השלמת המכירה. לוודא שכל הכספים מועברים כהלכה וכי כל הצדדים המעורבים במכירה יקבלו את החוזה החתום במלואו.

להוביל אל הצלחת העסקה בעזרת עורך דין למכירת דירה

עבודתו של עורך דין מכירת דירה מצריכה הבנה משפטית עמוקה של דיני מקרקעין והדרישות המשפטיות הכרוכות למכירת נכס. תפקידים כגון קריאת חוזים, ביצוע בדיקת הנכס, ניהול משא ומתן על תנאי המכירה והכנת המסמכים הנחוצים, הם רק חלק מהתפקידים המשפטיים של עורך דין מכירת דירה שיוכלו לעזור לכל מי שמעוניין בתהליך של רכישת דירה, שתעשה כמובן באופן חוקי ובצורה נעימה. בקרו באתר משרד עורך הדין קלדרון והשאירו פרטים חזרה.

 

עורך דין מכירת דירה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פנייה ונשוב אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן