משרד: 03-6427342

נייד: 050-7507308

יגאל קלדרון - משרד עורכי דין

אודות המשרד

משרד יגאל קלדרון ושות׳ הוקם בשנת 1998 ע"י עו"ד יגאל קלדרון כמשרד בוטיק הנותן מענה נרחב ללקוחותיו תוך מתן ליווי אישי ומקצועי בתחומי ההתמחות של המשרד. המשרד מעניק שירותים משפטיים במגוון נושאים בתחומי המשפט המסחרי והליטיגציה, מקרקעין ומיסוי מקרקעין, תוך הבנה של צרכי הלקוח והכרה מקצועית של השוק המקומי. כמו כן, המשרד מציע ייעוץ וייצוג משפטי בתחום דיני העבודה, לווי חברות עסקיות ומתן ייעוץ משפטי שוטף.

צוות המשרד בראשותו של עו״ד יגאל קלדרון מתמקד במתן הייעוץ והשירותים המשפטיים בדרך של ליווי בוטיק עבור כל אחד מלקוחותינו. הליווי המשפטי של משרדנו מאופיין, בין היתר, ביכולת לפתור משברים עסקיים ובמיוחד בעסקאות נדל״ן מורכבות, תוך מתן מעטפת כוללת של שירותים וליווי משפטי בפן העסקי והאישי. ערכים של מקצועיות ומצוינות בסטנדרטים משפטיים גבוהים תוך כדי מתן מענה וזמינות מיידית נותנים בסופו של דבר למשרדנו את הטאץ האישי של משרד בוטיק עבור כל אחד מלקוחותינו.

יגאל קלדרון, עורך דין מייסד

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א משנת 1986 ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנים בתחום המקרקעין, מיסוי מקרקעין (מס שבח ומס רכישה) ובתחום המשפט האזרחי – מסחרי. מלווה קבלנים, יזמי נדל"ן ופרטיים בכל סוגי עסקאות המקרקעין ומתמחה במיסוי מקרקעין. בעל ניסיון וידע רב בניהול מו"מ בעסקאות מסחריות מורכבות. שימש כבורר בתיקים מסחריים גדולים וסבוכים. מעניק ללקוחות המשרד ליווי מקצועי ואישי בבתי משפט, ובהליכי בוררות וגישור.​

דילוג לתוכן